O Firmě

Firma PE & ED spol. s r. o. je výhradním dodavatelem snímačů proudu a napětí značky LEM na český a slovenský trh již od roku 1996. Našimi zákazníky jsou firmy vyžadující ve svých aplikacích vysokou kvalitu, spolehlivost, výkonnost a inovaci a proto již 15 let poskytujeme široký sortiment snímačů proudu a napětí s ověřenou kavlitou tradničního švýcarského výrobce.  

 

Všechny snímače v naší nabídce jsou při výrobě pečlivě testovány a proto k téměř všem výrobkům poskytujeme prodlouženou pětiletou záruku a bezplatnou technickou podporu a poradenství.

 

VÝROBCE

Firma LEM SA má vedoucí postavení na celosvětovém trhu poskytovatelů inovačních a vysoce kvalitních řešení pro měření elektrických veličin. Klíčovými výrobky společnosti jsou snímače proudu a napětí použitelné v širokém okruhu aplikací na průmyslových, trakčních, energetických, automatizačních a automobilových trzích. Snímače LEM se vyznačují vysokou spolehlivostí a dlouhou životností a jsou tak součástí trakčních zabezpečovacích zařízení a nebo moderních lékařských přístrojů.

 

 Sídlo firmy LEM SA v Ženevě

 

Firma byla založena v roce 1972 ve Švýcarsku a stala se prvním výrobcem, který aplikoval ve svých produktech Hallův efekt. Tento patent firmu předurčil k vůdcovství na trhu zařízení a komponentů pro elektrotechnické použití.

V současné době se firma LEM SA zaměřuje zejména na výrobu a prodej komponentů, tedy snímačů proudu a napětí, a vytváření příležitostí pro použití nových aplikací a pro vstup na nové trhy. Firma se snaží využít své minimální velikosti a globálního ducha k dosahování vysokých obratů, které v období hospodářského roku 2007/2008 dosáhly 200 milionů švýcarských franků.  

PE & ED, spol. s.r.o.

Firma je oficiálním zastoupením švýcarského výrobce snímačů LEM pro český a slovenský trh.Kontaktní údaje

Telefon : +420 596 239 256 Fax : +420 596 239 531 e-mail : peedova|peed|cz
P. O. BOX 91
Špálova 6
702 00 Ostrava 2
Česká republika